Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Ücretli Tek Kart Sistemi
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Sauna&Spa Merkezi
  • 1. Gelişim Bölgesi
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 235 Oda

Genel Bilgiler

Grand Yazıcı Uludağ Hotel,  toplamda 235 odasıyla Connection Oda, Junior Suit, Corner Suit,  Engelli Odası,  King Suit olarak hizmet vermektedir.  Konum olarak Uludağ Oteller 1.Gelişim Bölgesİ'nde yer almaktadır.  Bursa Merkez'e 35 Km, Yenişehir Havaalanı'na 90 Km mesafede bulunmaktadır. Yaz aylarında hizmetine ara veren Grand Yazıcı Uludağ kış sezonunda en gözde oteller arasında yer almaktadır. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Grand Yazıcı Uludağ'ın  lüks detaylarla döşenmiş yenilenmiş odalarında konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleriyle kış sezonunun keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak atmosferi ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren çalışanlarıyla huzurlu bir tatil geçirmenin mutluluğunu Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa'da yaşayacaksınız.

Yiyecek Bilgileri

Ana Restoran

Grand Yazıcı Uludağ,  tam pansiyon plus konaklama şekliyle hizmet vermektedir. Otelimizde 2 adet ana restoran bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleriniz açık büfe şeklinde hizmet alabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde otelin belirlediği limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri alabilirsiniz. Ayrıca 19.12.2015 - 27.02.2016 tarihleri arası haftanın 6 günü akşam yemeklerinde canlı müzik ile sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.Kahvaltı    07.30-10.00 Geç Kahvaltı   10.00-10.30 Öğle Yemeği  12.30-14.00 Kuru Pastalı Beş Çayı 17.00-18.00 Akşam Yemeği   19.30-22.00

Aktivite Bilgileri

Kayak

Tesisimizde konaklayan misafirlerimizin kayak yapmaları için kolay ve orta zorluk derecesinde 2 adet psiti vardır. Birincisi 1700 metrelik Tutyeli, diğeri 800 metrelik italyan Yokuşu'dur.1750 ve 2543 metre yükseklikte kayak alanları da mevcuttur. Misafirleirmiz günlük 50 TL' ye ski pass alarak 20 pisti kullanabilirler.

Ücretli Aktiviteler

Grand Yazıcı Uludağ Hotel'de hamam, masaj-kese-vücut bakımları, sauna, spa center, güzellik merkezi, kuaför, doktor, kayak dersi, lift hizmeti, kayak ekipmanları, snow board dersi, çamaşırhane, araba kiralama, telefon-fax hizmetleri, fotoğraf servisi, toplantı salonu, cafe, bar ve alışveriş merkezinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ücretsiz Aktiviteler

Grand Yazıcı Uludağ'da fitness center, kapalı havuzlar, çocuk havuzu, açık otopark ve kablosuz internetten ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Toplantı Salonları

Tesisimizde 500 kişi kapasiteli gün ışığı alan eksiksiz donanıma sahip büyük toplantı salonu, 5- 50 kişilik küçük gruplar için ise küçük toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

SPA Merkezi

İnternet Kullanımı

Lobby genel alanlar ve odalarda sınırsız kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.